دروساحساب

هر شخصی ممکن است اشتباه کند یا در هر صنفی ممکن است اشخاص تبهکاری وجود داشته باشند. حسابرسی می‌تواند اشتباهات عمدی و غیرعمدی افراد و اشتباهات ساختاری کسب و کار شما را شناسایی و کمک کند تا خسارت‌های بیشتر را از مجموعه خود دفع کنید…

شرکت حسابرسی

شما میتوانید برای بهره‌مندی از مشاوره رایگان دروسا حساب روی دکمه مجاور کلیک نمایید.

شما می‌توانید برای بهره‌مندی از

مشاوره رایگان دروسا حساب

روی دکمه مجاور کلیک نمایید.

خدمات حسابرسی دروسا حساب در قالب چند خدمت می‌تواند عرضه گردد:

1) خدمات حسابرسی مالیاتی

طبق آخرین اصلاحات قانون مالیات‌های مستقیم مصوب 1394/04/31 در ماده 272، برخی از فعالان اقتصادی ملزم به ارائه صورت‌های مالی حسابرسی شده گردیده اند، که در آینده به طور کامل در مورد آن موضوع مطالبی را به سمع و نظر شما می‌رسانیم و فقط به این نکته اشاره می‌کنیم که اشخاص حقیقی و حقوقی که فروش یا قراردادهای آنان بیش از 50 میلیارد ریال و یا ستون بدهکار ترازنامه آن‌ها به 80 میلیارد ریال برسد، ملزم به ارائه صورت‌های مالی حسابرسی شده به سازمان امور مالیاتی می‌باشند و اگر صورت‌های مالی حسابرسی شده خود را به سازمان امور مالیاتی ارائه نکنند، با جرایم مالیاتی زیادی روبه رو خواهند شد.

دروسا حساب با انجام این خدمات، می‌تواند به صورت رایگان به عنوان بازرس قانونی شما هم در شرکت‌های سهامی خاص ایفای نقش نماید.

2) خدمات حسابرسی مالی

الف: این نوع حسابرسی کاربردهای وسیعی دارد. به عنوان مثال شرکت‌هایی که ملزم به حسابرسی مالیاتی نیستند و اعداد آن‌ها به حد نسبت‌های تعیین شده نرسیده ولی به صورت داوطلبانه این کار را انجام می‌دهند به سازمان‌هایی که از این شرکت‌ها اطلاعات مالی درخواست می‌کنند ارائه می‌دهند.

ب: کاربرد دیگر این حسابرسی در مواقعی خواهد بود که شرکت‌ها قصد دریافت تسهیلاتی به مبلغ بیش از ده میلیارد ریال از بانک‌ها و موسسات مالی داشته باشند و ارائه صورت‌های مالی جزء الزامات خواهد بود.

ج: مجموعه‌هایی که قصد شرکت درمناقصات یا مزایده‌ها، اخذ نمایندگی از شرکت‌ها و یا دریافت رتبه (گرید) از سازمان‌های رتبه‌بندی و … را دارند، صورت‌های مالی حسابرسی شده یک امتیاز قابل ملاحظه برای آن‌ها خواهد بود.

دروسا حساب تمامی خدمات فوق را در کوتاه‌ترین زمان و بالاترین استانداردهای حسابداری برای شما انجام خواهد داد.

حسابرسی شرکت بازرگانی

3) پیش حسابرس تامین اجتماعی

همه ساله سازمان تامین اجتماعی، طبق قوانین اقدام به رسیدگی دفاتر قانونی شرکت‌ها و پیمانکاران می‌نماید و در بیشتر شرکت‌ها به علت عدم آگاهی مدیران و سیستم حسابداری از قوانین تامین اجتماعی، مشکلاتی برای مجموعه‌ها ایجاد می‌شود.

در این قسمت، تیم حسابرسی دروسا حساب در دوره‌های مشخص، اسناد و مدارک شما را طبق بخشنامه‌ها ودستورالعمل‌های موجود بررسی و مدارک لازم جهت ارائه به سازمان حسابرسی تامین اجتماعی را برای شما آماده و رفع نقص می‌نماید تا جریمه‌های سنگین تامین اجتماعی شامل حال شرکت شما نگردد.

4) حسابرسی عملیاتی

در برخی از شرکت‌ها مدیران برای اینکه بخواهند از گردش‌کار سیستم‌های حسابداری شرکت خود اطمینان کسب کنند و نحوه کار آن‌ها را بررسی کنند، می‌توانند با یک تیم حسابداری باتجربه مشورت کنند و تیم حسابری کلیه گردش کارها و روند‌های کاری شرکت را بررسی و گزارش آن را به مدیریت ارائه نماید.

دروسا حساب با ارائه راهکارهای مدیریتی مناسب جهت بهبود روند عملیاتی شرکت، شما را در این امر مهم همراهی می‌کند.

5) حسابرسی موارد خاص

برخی از حسابرسی‌ها جزء موارد خاص حساب می‌شوند و به عنوان حسابرسی‌های مرسوم شناخته نمی‌شوند که حسابرسان دروسا حساب،  در این بخش حسابرسی موارد خاص شرکت شما را به انجام می‌رسانند.

برای مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. حسابرسی در زمان ورود و خروج سهامداران

2. حسابرسی کشف اختلافات فی مابین شرکاء و اشخاص ثالث

3. حسابرسی جهت اصلاح حساب‌ها

4. حسابرسی در زمان ارزش گذاری شرکت‌ها، زیر نظر و تائید کارشناسان رسمی دادگستری

5. حسابرسی در مواقعی که یکی از شرکاء نسبت به وضعیت مالی شرکت درخواست حسابرسی اسناد و مدارک لازم را نماید

6. حسابرسی در هنگام تغییر و تحول مدیریتی

7. حسابرسی‌های خاص که به صورت سفارشی انجام می‌شوند

آیا نیاز به جلسه مشاوره دارید؟

با ما ارتباط بگیرید.

آیا نیاز به جلسه مشاوره دارید؟

با ما ارتباط بگیرید.

مشاوره حسابرسی
مشاوره حسابرسی
مشاوره تلفنی رایگان