دروساحساب

در دنیای پیچیده و پر هزینه کسب و کارهای امروزی، خلاصه کردن امور و به حداقل رساندن هزینه‌ها بسیار حایز اهمیت می‌باشد. یکی از کارهایی که در این راستا انجام می‌شود برون سپاری برخی از خدمات کسب و کارها می‌باشد. برخی از شرکت‌ها و واحدهای صنفی امور مربوط به بازاریابی و تبلیغات، امور حسابداری و مالی و مالیاتی و… را به صورت برون سپاری انجام می‌دهند.

خدمات حسابداری

در دنیای پیچیده و پر هزینه کسب و کارهای امروزی، خلاصه کردن امور و به حداقل رساندن هزینه‌ها بسیار حایز اهمیت می‌باشد. یکی از کارهایی که در این راستا انجام می‌شود برون سپاری برخی از خدمات کسب و کارها می‌باشد. برخی از شرکت‌ها و واحدهای صنفی امور مربوط به بازاریابی و تبلیغات، امور حسابداری و مالی و مالیاتی و… را به صورت برون سپاری انجام می‌دهند.

خدمات حسابداری

شما میتوانید برای بهره‌مندی از مشاوره رایگان دروسا حساب روی دکمه مجاور کلیک نمایید.

شما می‌توانید برای بهره‌مندی از

مشاوره رایگان دروسا حساب

روی دکمه مجاور کلیک نمایید.

خدمات حسابداری و مالی دروسا حساب:

‌‌‌

1) انجام صفر تا صد امور جاری شرکت

شاید شما یک ایده خوب در زمینه‌های تولید، فروش، بازرگانی و یا ارایه انواع خدمات دارید اما همیشه نگران مسائل مالی و عدم آشنایی با امور حسابداری هستید. هم چنین شاید برای شما پیش آمده باشد که چون فردی امین و متخصص برای انجام امور حسابداری و مسائل مالی نمی‌شناسید، از ایده خود صرف‌نظر کرده باشید.

اکنون دروسا حساب در کنار شما است تا با خیالی آسوده بتوانید امور جاری واحد تجاری خود را پیش ببرید و کلیه امور مالی و حسابداری خود را به دروسا حساب بسپارید.

امور حسابداری مربوط به اشخاص حقیقی و حقوقی شامل انواع فعالیت‌های تولیدی، بازرگانی، ساختمانی، خدماتی، پیمانکاری و…، از جمله اموری هستند که ما از ابتدا تا انتها و با تعهد بالا برای شما عزیزان انجام خواهیم داد.

1. مشاوره در زمینه فعالیت‌های قبلی و چگونگی اصلاح و به روزرسانی آن‌هاو در صورت نیاز انجام اصلاح حساب

2. مشاوره در زمینه انتخاب و استقرار و پیاده‌سازی یک نرم افزار حسابداری متناسب با حجم و نوع فعالیت شما

3. انجام کلیه امور حسابداری در محل شرکت شما و یا در دفاتر شرکت دروسا حساب بنا بر نیاز سیستم کاری شما

4. درج اطلاعات و استانداردسازی مدارک و اسناد مالی جهت ثبت اسناد حسابداری دردفاتر و سیستم نرم افزاری

5. کنترل ورود و خروج وجه نقد به واحد تجاری شما و طراحی و ثبت وقایع مربوط طبق آخرین استانداردها و کنترل های داخلی(خزانه داری)
و…..

شرکت حسابداری

2) طراحی و مشاوره فرآیندهای حسابداری

اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید و تا به امروز به صورت دفتری و سنتی وقایع مالی خود را ثبت می‌کردید و یا حتی به صورت سیستمی عملیات حسابداری خود را نگهداری می‌نمودید و حالا احساس نیاز به یک سیستم مدون و طراحی شده (و یا اصلاح این امور) برای ثبت وقایع مالی کسب و کار خود را دارید، اکنون دروسا حساب می‌تواند با ارائه راهکارهای مناسب، شما را در طراحی و بهبود فرآیندهای مالی و یافتن گلوگاه‌های موجود در سیستم حسابداری، در جلوگیری از اتلاف منابع و وقت و حفظ از سوءاستفاده‌های احتمالی، همراهی و یاری نماید.
‌ 

3) گزارشات مالی

یکی از دغدغه‌های همیشگی مدیران و صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط، عدم وجود گزارشات مدون و مطابق با استانداردهای روز حسابداری می‌باشد که به برخی از آن‌ها اشاره می کنیم:

الف: در برخی از شرکت‌ها، با وجود سیستم‌‌های حسابداری، گزارشات مطابق سلیقه و درخواست مدیریت به دست ایشان نمی‌رسد. ما در دروسا حساب، گزارشات مدون و استاندارد را با توجه به معیارها و خواسته‌های مورد نظر شما در بازه‌های زمانی مختلف، تحت عنوان گزارشات مدون طبقه‌بندی شده، تهیه و ارائه می‌نماییم.

ب: در برخی از کسب و کارها، به دلیل عدم وجود سیستم‌های حسابداری و استفاده از حسابداری‌های غیراستاندارد دستی و سنتی، اصولا گزارشات مدوّنی از امور مالی و اداری شرکت وجود ندارد که مدیران بتوانند آن گزارشات را به صورت خلاصه ببینند و برای فعالیت‌های آتی شرکت خود برنامه‌ریزی و حتی بودجه‌بندی کنند.
از همین رو، دروسا حساب گزارش خلاصه و دقیقی از وضعیت مالی شرکت را به مدیران ارائه می‌‎کند.

ج: در برخی دیگر، به دلیل وجود شرکای متعدد و یا به خاطر کنترل بیشتر سیستم حسابداری، مدیران با انتخاب شخص ثالث مورد اطمینان و دریافت گزارش از ایشان، اقدام به بررسی گزارشات قبلی می‌نمایند. دروسا حساب می‌تواند گزارشات مدنظر مدیران را تهیه و جهت مقایسه ارایه، و به تجزیه و تحلیل آن‌ها بپردازد و در کشف مغایرت‌های احتمالی به ایشان یاری رساند.

د: شرکت‌های کوچک و متوسط می‌توانند کلیه امور مربوط به وظایف بازرسی اصلی و علی البدل را به دروسا حساب بسپارند و در همین راستا، گزارشات حاصل از بازرسی‌های انجام شده به صورت دقیق را به هیات مدیره ارائه کنند.

خدمات مالی

4) تهیه صورت‌های مالی

مدیریت هر کسب و کار می‌تواند در طول دوره‌های زمانی مختلف مانند دوره‌های 3، 6 و یا 9 ماهه و یا به صورت دوره‌های سالانه که متداول‌تر است، صورت‌های مالی را از سیستم حسابداری دریافت کند و آن‌ها را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار دهد.

همچنین مدیریت هر مجموعه باید بتواند اطلاعات دریافتی از صورت‌های مالی را با اطلاعات دوره‌های قبل مقایسه و تجزیه و تحلیل نماید که این مهم تنها با وجود و تنظیم صورت‌های مالی دقیق، قابل دسترسی خواهد بود.

صورت‌های مالی دارای انواع و کاربرد‌های مختلفی هستند که به مواردی از آن ها اشاره می‌کنیم:
1- صورت‌های مالی و مالیاتی جهت سازمان امور مالیاتی
2- صورت‌های مالی برای بانک‌ها جهت اخذ تسهیلات
3- صورت های مالی برای شرکت های رتبه‌بندی
4- صورت‌های مالی داخلی برای مدیران شرکت‌ها
و….

انجام خدمات به صورت برون‌سپاری مزایای بسیاری دارد، به عنوان مثال دیگر نیازی نیست مدیران مجموعه خود را درگیر آگهی و استخدام و حتی بیمه نمودن نیروی مورد نظر بکنند.
بلکه با انعقاد قرارداد به صورت برون‌سپاری با شرکت‌های متخصص می‌توانند با خیال آسوده به امور تخصصی فعالیت اصلی خود بپردازند و به دور از دغدغه‌هایی که تخصص آن‌ها نیست از رقبای خود پیشی گیرند.
خدمات حسابداری و مالی یکی دیگر از خدمات مربوط به فعالیت‌های تخصصی مجموعه دروسا حساب است.

برخی از دانشمندان و نظریه پردازان علوم انسانی و مباحث مالی معتقدند که حسابداری یک علم است و برخی معتقدند که یک هنر است. ما در دروسا حساب به هر دو این تعاریف اعتقاد و ایمان داریم و سعی کرده‌ایم آن‌ها را با هم ترکیب نموده و با علم و هنر، تخصص و خلاقیت، دقت و ظرافت تیم حسابداری خود در کنار شما فعالان اقتصادی باشیم…

آیا نیاز به جلسه مشاوره دارید؟

با ما ارتباط بگیرید.

آیا نیاز به جلسه مشاوره دارید؟

با ما ارتباط بگیرید.

مشاوره حسابرسی
مشاوره حسابرسی
مشاوره تلفنی رایگان