دروساحساب

اکثر اشخاصی که می‌خواهند کسب و کاری را شروع نمایند، زمانی که برای کسب مجوز از ارگانی اقدام می‌کنند، دچار چالش‌های متعددی می‌شوند و گاهی ممکن است باعث انصراف آن‌ها از ادامه کار شود.

همیشه تجربه بالا باعث سهولت انجام کارها می‌باشد پس کسب مجوز آنقدرها هم سخت نیست در صورتی که دروسا حساب با تجربه بالای خود در کنار شما باشد…خدمات امور اداری و پرسنل در شرکت های بزرگ و کوچک از اهمیت بالایی برخوردار است.

خدمات اداری

شما میتوانید برای بهره‌مندی از مشاوره رایگان دروسا حساب روی دکمه مجاور کلیک نمایید.

شما می‌توانید برای بهره‌مندی از

مشاوره رایگان دروسا حساب

روی دکمه مجاور کلیک نمایید.

خدمات اداری و پرسنلی دروسا حساب:‌

خدمات امور اداری و پرسنلی در دروسا حساب سطح وسیعی از امور  را شامل می‌شود که به برخی از آن‌ها می‌پردازیم:

1)  خدمات اداری

خدمات اداری دروسا حساب شامل اخذ کلیه مجوزات و امور اداری مانند: جواز کسب و دریافت گِرِید، ثبت‌نام در سایت‌های مورد نیاز و انجام امور اداری مربوط به شرکت‌ها، تشکیل پرونده در سازمان‌های مختلف مثل سازمان تجارت، وزارت صنعت معدن و تجارت و دریافت جواز تامین و پروانه بهره برداری و کارت بازرگانی می‌باشد.

2) خدمات پرسنلی

الف: همانگونه که می‌دانید استخدام نیروهای کار ماهر یک دغدغه و یک امر بسیار زمان‌بر می‌باشد. مانند انتشار آگهی استخدام، جمع آوری رزومه‌ها، بررسی رزومه‌ها، تعیین وقت برای محاسبه حضوری و….
اما راه کوتاه‌تر استفاده از خدمات پرسنلی دروسا حساب می‌باشد. ارائه خدمات پرسنلی‌ ما شامل تامین نیروی کار اداری، حسابداری، مالی، فروش و … می‌شود. در این قسمت شما می‌توانید در کلیه این زمینه‌ها از دروسا حساب مشاوره‌های لازم را بگیرید و از نیروهایی که قبلا توسط دروسا حساب شناسایی و ارزیابی و فایل‌بندی شده‌اند بهره‌مند گردید.

در این قسمت دروسا حساب به صورت یک واحد کارگزینی و کاریابی حرفه‌ای به شما کمک می‌کند. چون هم به قوانین کار و امور اجتماعی اگاه هستیم و هم تجربه بالا در این زمینه را داریم.

ب: همچنین تامین نیروی انسانی و انجام خدمات حسابداری در محل شرکت شما و تحت نظارت و مدیریت دروسا حساب در قسمت خدمات پرسنلی قرار می‌گیرد.

ج: خدمات دیگری که مربوط به پرسنل می‌باشد، ارسال لیست و اسامی افراد به سازمان تامین اجتماعی به صورت ماهانه و خدمات مربوط به دفترچه‌های بیمه است.

انواع خدمات پرسنلی دروسا حساب

خدمات پرسنلی دروسا حساب بسیار گستره است و ما این خدمات را با ارزیابی از شرکت شما و یا با درخواست خود شما مشاوره و انجام می‌دهیم، از جمله:

1. تنظیم قراردادهای کار
2. تهیه پرونده پرسنلی
3. مشاوره و پیاده‌سازی سیستم حضور و غیاب پرسنلی
۴. محاسبه کارکردها
۵. محاسبه حقوق و دستمزد
۶. محاسبه عیدی و سنوات
۷. مشاوره در مورد پرونده‌های شکایات کارکنان
۸. حضور در دادرسی‌های بیمه‌ای و اداره کار
۹. و….

خدمات پرسنلی

بهتر است به این نکته دقت کنید که اشتباه یا کوتاهی در زمینه حق و حقوق پرسنلی باعت تنش‌های فراوان در محیط کاری شما می‌شود، و علاوه بر آن باعث اتلاف وقت و نیروی فراوان در دادرسی‌ها شده و حتی ممکن است شما جرایم سنگینی نیز متحمل شوید.

در دنیای رقابتی امروزی، بهتر است به جای اینکه خودتان بدنبال نیروهای متبحر باشید یا زمان زیادی را صرف کارهای اداری بکنید، این امور را بدست شرکت‌های با تجربه مانند دروسا حساب که پروژه‌های بسیاری را با موفقیت انجام داده است بسپارید.

آیا نیاز به جلسه مشاوره دارید؟

با ما ارتباط بگیرید.

آیا نیاز به جلسه مشاوره دارید؟

با ما ارتباط بگیرید.

مشاوره حسابرسی
مشاوره حسابرسی
مشاوره تلفنی رایگان