دروساحساب

شرکت سپیدار یکی از شرکت‌های زیر گروه همکاران سیستم است، که در سال ۱۳۸۷ تأسیس گردیده است. هدف از تاسیس آن عرضه انحصاری دو محصول، نرم افزارهای سپیدار و نرم‌افزار فروشگاهی دشت و همچنین ارائه خدمات برای این دو محصول بوده است.

سپیدار سیستم

همان طور که می‌دانید یکی از ابتدایی‌ترین امور حسابداری در هر واحد تجاری انتخاب یک نرم‌افزار خوب و کارآمد است، به طوری که به عنوان یکی از بزرگترین دغدغه‌های مدیران تبدیل شده است. یک نرم افزار خوب و کاربردی برای مدیران به عنوان بزرگترین و بهترین سرمایه‌گذاری در واحد تجاری خواهد بود.

چون به مدیران کمک می‌کند از جزئی‌ترین و کوچکترین امور مثل ورود اطلاعات، مدیریت چک‌ها و وجوه نقد، فروش، حقوق و دستمزد و … تا گزارش‌گیری، مشکلات آن‌ها راه حل کند و مسیرهای آن‌ها را کوتاه‌تر کند.

اگر مدیران در انتخاب نرم‌افزار حسابداری دچار اشتباه شوند و نرم‌افزاری را انتخاب کنند که ویژگی‌های یک نرم افزار کاربردی و مطلوب را برای واحدشان نداشته باشد، مجبور به تعویض برنامه حسابداری و قاعدتاً پرداخت مجدد هزینه خواهند شد. پس بهتر است از ابتدای امر با بررسی‌های جامع از نرم‌افزارهای موجود در بازار و با استفاده از مشاوره کسانی که از آن برنامه‌ها استفاده می‌کنند، بهترین انتخاب را داشته باشند تا بعدها دچار چالش نشوند.

نرم افزار حسابداری سپیدار

ویژگی نرم افزار سپیدار


از مهمترین ویژگی‌‌های کلی نرم افزارهای سپیدار سیستم به موارد زیر می توان اشاره کرد:

  1. نصب ساده و آسان
  2. یکپارچه بودن سیستم‌های زیر گروه که باعث سریع‌تر شدن روند می‌شود.
  3. ساده بودن گزارشات و نمودارهای آن
  4. ارائه انواع گزارشات لحظه‌ای در فرمت‌های excel ،pdf و word و ….
  5. و بسیاری موارد دیگر

‌امکانات نرم افزار سپیدار

از مهمترین امکانات کلی نرم افزارهای سپیدار سیستم می‌توان موارد زیر را ذکر کرد:

1.‍ دارا بودن کدگذاری (کدینگ) پیش فرض به تناسب نوع کار شما تولیدی یا بازرگانی و خدماتی و یا ….

2.‌ انجام عملیات انتهای سال مالی (بستن حساب‌ها و صدور سند اختتامیه)

3.‌ انجام عملیات ابتدایی سال مالی (صدور سند افتتاحیه)

4.‌ صدور گزارشات گردش حساب‌ها و مانده‌ها در کلیه سطوح درخواستی

و……

انواع پکیج های نرم افزار حسابداری سپیدار

شرکت سپیدار با توجه به نیاز شرکت‌ها پکیج‌هایی جهت حسابداری انواع واحدهای تجاری، آماده کرده است.که به هر کدام از آن‌ها اشاره می‌کنیم:
‌ 

۱) پکیج بازرگانی:

این پکیج به شرکت‌های بازرگانی کمک می‌کند تا با استفاده از گزارشات لحظه‌ای از حداقل موجودی، نقطه سفارش و جزئیات انبار و … اطلاع پیدا کنند و همچنین با تجزیه و تحلیل گزارشات آنی می‌توانند بدانند کدام کالا سودآورتر یا پرفروش‌تر است و یا بالعکس

۲) پکیج خدماتی:

این پکیج به شما کمک می‌کند انواع خدمات خود را دسته‌بندی کرده و فاکتور ارائه خدمات (برای هر یک مجزا) صادر نمایید و در انتها با اخذ گزارشات لحظه‌ای نوع خدمات و عملکردشان را مورد ارزیابی قرار دهید.

۳) پکیج تولیدی:

این پکیج به مجموعه‌های تولیدی کمک می‌کند کالاهای تولیدی خود را دسته‌بندی، محاسبه و قیمت‌گذاری کنند و در همین راستا کل عملیات را با استفاده از گزارشات مورد ارزیابی قرار دهند.
با اخذ گزارشات لحظه‌ای از عملکرد انبار (موجودی‌ها، سفارش‌ها، تحویل‌ها، رسید‌ها و غیره) مطلع شود.

۴) پکیج پیمانکاری:

در این پکیج می‌توان پروژه‌ها و قراردادهای خود را به صورت آنی مورد بررسی قرار داد و از سود و زیان هر کدام اطلاع پیدا کرد و از سودده یا زیان‌ده بودن هرکدام مطلع شد.

و همچنین زیر سیستم‌های نرم‌افزارهای حسابداری سپیدار سیستم نیز هر کدام قابلیت‌های بسیاری دارد؛ به عنوان مثال در اینجا به برخی از امکانات سیستم حقوق دستمزد اشاره می‌کنیم:

1.‌ ثبت قراردادهای پرسنل
3.‌ محاسبه کلیه کارکردها اعم از کارکرد روزانه، اضافه کار، مرخصی، مأموریت و غیره
4.‌ محاسبه دقیق مالیات حقوق پرسنل
5.‌ محاسبه دقیق بیمه حقوق پرسنل
6.‌ تهیه خروجی اطلاعات بیمه و مالیات پرسنلی با توجه به آخرین تغییرات
و ….

امکانات نرم افزار سپیدار

به جرأت می‌توان گفت مجموعه نرم افزارهای سپیدار سیستم یکی از پر طرفدارترین و در عین حال کاربردی‌ترین نرم افزارهای حسابداری رایج در بازار کشورمان ایران می‌باشد و خیلی از واحدهای تجاری چه کوچک و چه بزرگ در حال حاضر از آن استفاده می‌کنند.

مبلغ مقرون به صرفه آن و همچنین کارایی ساده و راحت آن و از همه مهم‌تر پشتیبانی همه جانبه آن باعث شده که این نرم‌افزار یکی از پرفروش‌ترین‌های بازار نرم افزارهای حسابداری باشد.
به طوری که بسیاری از آموزشگاه‌های حسابداری با استفاده از آن به متقاضیان خود آموزش می‌دهند و باعث افتخار ماست که آموزشگاه حسابداری شرکت دروسا حساب هم آموزش‌های خود را با استفاده از نرم افزار سپیدار سیستم ارائه می‌دهد.

نرم افزار حسابداری و مالی سپیدار، با شعار ساده و پایدار نرم‌افزاری مناسب برای مدیریت هوشمندانه شرکت‌های کوچک و نرم افزار فروشگاهی دشتِ همکاران سیستم با پیام ساده و سودمند نرم افزار حسابداری ویژه اصناف و فروشگاه‌ها است.

همچنین شما می‌توانید جهت اطلاع از دوره‌های آموزشی حسابداری ما با شماره‌های ……. تماس حاصل فرمایید و برای تهیه و مشاوره در مورد پکیج‌های حسابداری سپیدار سیستم نیز می‌توانید با شماره‌های …. شرکت دروسا حساب تماس حاصل فرمایید.

مشاوره تلفنی رایگان