مشاوره مالی

دروسا حساب

مشاوره مالی

مشاوره همیشه و در هر کاری شرط عقل سلیم می باشد ولی یافتن یک مشاور خوب و متخصص، امر بسیار مشکلی است. اگر مشاوره اشتباه دریافت کنید، ضرر و زیان بسیاری به همراه خواهد داشت. اگر این اتفاق در هر کسب و کاری رخ دهد، ممکن است به تعطیلی و ورشکستگی آن ها بینجامد. در دروسا حساب یک تیم مشاوره خبره در کنار شما می باشد و نه یک شخص…

مشاوره مالی دامنه وسیعی از خدمات را در بر می گیرد. شما می توانید به صورت های مختلف از خدمات مشاوره مالی دروسا حساب استفاده نمایید:

الف: اگر شما صاحب یک طرح و ایده در زمینه شروع یک کسب و کار هستید و نگاه کلی در خصوص آینده ایده خود در زمینه های اقتصادی، مالی و حسابداری ندارید، می توانید بر روی مشاوره های مالی ما حساب کنید. دروسا حساب با بررسی تمامی جوانب، شما را در فعالیت های آتی کسب و کار و ترسیم چشم انداز شرکت کمک و همراهی خواهد کرد.

ب: اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید و احساس می کنید که به مشاوره مالی نیاز دارید تا وضعیت شما را بررسی کند و یا احساس می کنید که گوشه ای از حساب شما باهم تطابق ندارد و یا مشکلی در چرخه اقتصادی خود دارید و یا احساس خوبی نسبت به درآمد و هزینه های خود ندارید و حس می کنید که با ضررو زیان و پسرفت در کسب و کار خود روبرو هستید، در تمام این موارد شما به یک مشاور مالی امین احتیاج دارید. دروسا حساب با بررسی شرایط، استراتژی متناسب با وضعیت شما را طراحی می کند که حاصل آن، عبور از چالش ها با بهترین نتیجه است.

ج: اگر شما می خواهید یک مشاور مالی در زمینه های مختلف از جمله سرمایه پذیری، سرمایه گذاری، ورود شریک جدید، دریافت تسهیلات بانکی، توقف فعالیت، انحلال شرکت، تسویه و … داشته باشید، دروسا حساب بهترین گزینه برای مشاوره و انجام امور مالی شما می باشد.

د: مشاوره دیگری که دروسا حساب می تواند به شما ارائه دهد، در هنگام سرمایه گذاری در شرکت ها و کسب و کارهای جدید و یا خروج از کسب و کارهای شراکتی است. در حقیقت ارزش گذاری سهام شما و سهم شما از سود و یا صحت و سقم اعداد اعلامی از طرف شرکا را بررسی می نماییم.

و: امروزه برای دریافت تسهیلات از بانک ها و جذب سرمایه های داخلی و خارجی، یکی از مستنداتی که مورد تاکید طرف های تجاری هر شرکتی می باشد، وجود یک طرح توجیهی جهت توسعه و بهبود کسب و کار می باشد.

تیم دروسا حساب می تواند مشاور شما در این زمینه باشد و با شنیدن نظرات، ایده ها و بررسی داشته ها و نداشته های شما، یک طرح توجیهی مناسب همراه با بودجه بندی برای شما طراحی نماید و تا زمان دریافت تسهیلات یا جذب سرمایه، به عنوان مشاور مالی طرح در کنار شما در جلسات و مذاکرات حضور پیدا نماید و باعث آسودگی خاطر شما از طرح سوالات مالی تخصصی توسط طرف های تجاری گردد.

آیا نیاز به جلسه مشاوره دارید؟

با ما تماس بگیرید.

  021-65833359

  021-65833369

  09909054482

  به دنبال مشاوره رایگان هستید؟
  …کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به شما هستند

  دفتر مرکزی:

  تهران، بزرگراه فتح، کندرو اتوبان فتح غرب، پلاک 139، مرکز تجارت آسانسور ایران، طبقه چهارم،واحد 309

   

  ساعات کاری:

  شنبه-چهارشنبه : 17:00 – 9:00

  پنجشنبه : 13:00 – 9:00

   

  تلفن:

  021-65833359

  021-65833369

  09909054482

  دروسا حساب یک شرکت خدمات مالی و حسابداری می باشد که با تشکیل تیم های حرفه ای مختلف و رعایت کامل استاندارد های حسابداری و انجام امور با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه، سعی در کسب رضایت مشتریان خود دارد و حفظ منافع آن ها را اولین اولویت خود می داند و در جهت اهداف از پیش تعیین شده خویش در حال حرکت است.

  © تمامی حقوق این سایت برای شرکت دروسا حساب محفوظ است.

  Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید