دروساحساب

شرکت دروسا حساب

دروسا حساب در سال 1391 در قالب یک شرکت با نام دهکده رویای سبز آراد با مدیر عاملی آقای جعفر عظیمی تاسیس شد و با تشکیل تیم حسابداری، اقدام به ارائه خدمات حسابداری، مالی و مالیاتی به مشتریان خود نموده است و با پشتوانه بیش از 14 سال سابقه مدیر عاملی خود و همچنین سابقه بیش از 30 سال برادر بزرگتر ایشان، آقای حاج علی عظیمی به عنوان مشاور، قدم دراین راه نهاده و تا به این تاریخ خدمات خود را به مشتریان ارائه نموده است .

دروسا حساب پس از گذراندن سختی‌های فراوان، از سال 1396 تصمیم به گسترش فعالیت‌های خود گرفت و وارد مرحله جدیدی از ارائه خدمات شد و با تشکیل تیم حسابداری خود، فعالیت‌های گسترده و منسجمی را آغاز نمود. این شرکت در سال 1398 قدم دیگری در مسیر گسترش برنامه‌های خود برداشته و به امید خدا و با حمایت‌های شما همراهان گرامی به سمت اهداف بزرگ خود در حال حرکت است.

دروسا حساب خدمات گسترده و متنوعی را در مباحث حسابداری، حسابرسی و مشاوره برای مشتریان خود تدارک دیده که در قسمت‌های مختلف سایت به آن‌ها پرداخته شده است. هدف اصلی ما در دروسا حساب این است که در کنار کمک شما و با رشد شما بتوانیم به رشد خود ادامه دهیم و شعار رضایت، رفاقت و همراهی با هم در مسیر پیشرفت را سرلوحه کارمان قرار می‌دهیم. هیچ موضوعی در دروسا حساب بالاتر و مهم‌تر از رضایت شما برای ما نیست.

دروسا حساب با افتتاح دفاتر خود در غرب تهران واقع در میدان شیرپاستوریزه (دفتر مرکزی)، دفتر شرق تهران واقع در تهرانپارس و همچنین دفتر دروساحساب در شهر قزوین و با همراهی تیم مجرب خود آماده ارائه هرگونه خدمات به مشتریان عزیز خواهد بود.

آقای جعفر عظیمی
مدیرعامل دهکده رویای سبز آراد

با سلام
جعفر عظیمی هستم. مدیر عامل و مؤسس دهکده رویای سبز آراد. قصد دارم تا تجربیات کاری خودم را با کمال میل برای شما همراهان عزیز بگویم و امیدوارم برای شما مفید باشد. من از کودکی به خاطر شغل برادر بزرگترم، با حسابداری آشنا بودم و همین مسئله باعث شد تا به این حرفه علاقه‌مند شوم. با راهنمایی‌ها و کمک‌های برادرم، حاج علی عظیمی که همواره مدیون و قدردان زحمات ایشان هستم، وارد هنرستان حسابداری در نظام قدیم آموزش کشور شدم و پس از گرفتن مدرک دیپلم، رسما دوران مشغولیت من در شغل حسابداری و امور مالی آغاز شد و در شرکت پیمانکاری صنایع فلزی به عنوان حسابدار، انباردار و مامور خرید مشغول به کار شدم.

پس از دوره‌ای عازم خدمت سربازی شدم و بعد از بازگشت از خدمت، در سال 1378، به صورت آزمایشی و برای آشنایی با نرم افزارهای حسابداری، دوره‌ای را در شرکت خاور مشهد زیر نظر برادرم در مشهد مقدس مشغول به کار شدم و پس از اتمام آن دوره، به تهران بازگشتم و مدت کوتاهی در شرکت تولیدی و صنعتی تاوا به عنوان حسابدار فروشگاه و نمایشگاه مشغول شدم.

پس از آن در شرکت همراه ماشین، نماینده انحصاری شرکت ماشین آلات راهسازی میتسوبیشی در ایران، به عنوان رئیس حسابداری مشغول به فعالیت گردیدم و سپس در سال 1380 با قبولی در دانشگاه در رشته مدیریت بازرگانی، همزمان با تحصیل در شرکت همراه ماشین، به مدت 11 سال مشغول به فعالیت بودم و همزمان حسابداری چند شرکت دیگر را هم به صورت پاره وقت در اختیار داشتم.

در سال 1389 به عنوان مدیر مالی شرکت تولیدی و صنعتی تاوا منصوب شدم و از سال 1391 با تاسیس شرکت دهکده رویای سبز آراد، فصل جدیدی از فعالیت هایم آغاز شد و با تشکیل تیم حسابداری در این شرکت، خدمات حسابداری به تمامی شرکت‌های مذکور را در قالب شرکت دهکده رویای سبز آراد (دروسا حساب) ارائه نمودیم و با گذشت زمان و افزایش ظرفیت و جذب نیروهای با تجربه و خبره، روز به روز به دامنه همکاران و مشتری‌های دروسا حساب اضافه شد.

در سال 1398 با تشکیل تیم حرفه‌ای، شرکت وارد فاز جدیدی از خدمات گردیده و قدم در مسیر گسترش دروسا حساب و ورود به زمینه‌های مختلف در قالب شرکت دهکده رویای سبز آراد نهاده است.

مشاوره تلفنی رایگان