خدمات ویژه شرکت های دانش بنیان

دروسا حساب

خدمات ویژه شرکت های دانش بنیان

شرکت های دانش بنیان با توجه به تعریف های مختلف، به آن گروه از شرکت هایی گفته می شود که سرمایه اصلی آنان دانش و تخصص آن ها خواهد بود و هدف از تشکیل این شرکت ها، گسترش اختراعات و نوآوری ها و در نهایت تجاری سازی این دستاوردها خواهد بود و اهداف بزرگ کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت برای این قبیل شرکت ها ترسیم شده است. شرکت های دانش بنیان را می توان در چند نوع دسته بندی کرد که از جمله آن ها می توان به شرکت های دانش بنیان دولتی و خصوصی اشاره کرد که در شرکت های داخلی مجموعه پارک های علم و فناوری و خارج از آن ها قرار دارند…

شرکت های دانش بنیان با توجه به تعریف های مختلف، به آن گروه از شرکت هایی گفته می شود که سرمایه اصلی آنان دانش و تخصص آن ها خواهد بود و هدف از تشکیل این شرکت ها، گسترش اختراعات و نوآوری ها و در نهایت تجاری سازی این دستاوردها خواهد بود و اهداف بزرگ کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت برای این قبیل شرکت ها ترسیم شده است. شرکت های دانش بنیان را می توان در چند نوع دسته بندی کرد که از جمله آن ها می توان به شرکت های دانش بنیان دولتی و خصوصی اشاره کرد که در شرکت های داخلی مجموعه پارک های علم و فناوری و خارج از آن ها قرار دارند.

دولت در راستای اهداف تعریف شده برای شرکت های دانش بنیان، به این گونه شرکت ها امتیازاتی را اعطا می نماید که مهمترین آن ها پس از سرمایه اولیه و مکان مناسب برای پیشرفت و پس از تولید و به سود رسیدن مجموعه، معافیت مالیاتی صد درصدی این قبیل شرکت ها می باشد که دریافت و برخورداری از این معافیت ها دارای شرایط خاص می باشد.

در یک جمله می توان گفت که انجام کلیه وظایف قانونی مالیاتی کشور همچون سایر شرکت های تجاری و ارائه اظهارنامه مالیاتی و تحریر دفاتر خواهد بود و انجام ندادن هرکدام از قوانین نه تنها باعث سلب معافیت های مالیاتی خواهد شد بلکه خسارت های فراوانی را به شرکت های نوپا و در حال رشد دانش بنیان وارد خواهد نمود.

این قبیل شرکت ها چون دارای نیروهای جوان متخصص و یا برخی دانشمندان و محققان و دانشجویان تراز اول کشور و عموما قشر جوان تاسیس و راه اندازی می شوند، دانش، تخصص و آشنایی کافی با قوانین مالیاتی و حسابدار شرکت ها(استانداردهای حسابداری) را ندارند.

دروسا حساب به ارائه یک پکیج تخصصی برای شرکت های دانش بنیان اقدام نموده است که در سه گروه قابل تقسیم بندی هستند:

1- مشاوره ثبت و راه اندازی شرکت های دانش بنیان

در این قسمت، تیمی که قصد شروع فعالیت را دارند، با برگزاری جلسه حضوری با تیم دروسا حساب، راهنمایی های لازم جهت ثبت شرکت، مدارک لازم و راه های آسان تر ثبت را دریافت می کنند و با انواع شرکت و مسائل کامل پیش روی شرکت های دانش بنیان آشنا می شوند و سپس نسبت به اخذ تصمیم مناسب اقدام می نمایند.

2- شرکت در هنگام تاسیس و قبل از بهره برداری

در این وضعیت، شرکت باید به فکر خط مشی مالی و تنظیم اسناد و مدارک مالی خود مطابق با استانداردهای روز حسابداری باشد و از آنجایی که چنین اتفاقی به خاطر مشغله ها و آشنایی شرکا نمی افتد، بعد ها دچار مشکلات فراوانی می شوند. دروسا حساب می تواند از ابتدای فعالیت و حتی قبل از آن به عنوان حسابدار و مشاور مالی در کنار شما باشد.

3- پس از تشکیل شرکت

پس از تشکیل شرکت هم دروسا حساب در تمام زمینه های اداری و مالی، ثبتی، مالیاتی، تامین اجتماعی و شرایط برخورداری از معافیت های مالیاتی و دریافت تسهیلات از بانک ها با سود پایین و همین طور در زمینه مسائل حسابداری و محاسبه قیمت تمام شده محصولات و خدمات و حتی در زمینه معرفی و فروش محصولات تولیدی و صادرات آن ها شما را یاری می نماید.

آیا نیاز به جلسه مشاوره دارید؟

با ما تماس بگیرید.

  021-65833359

  021-65833369

  09909054482

  به دنبال مشاوره رایگان هستید؟
  …کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به شما هستند

  دفتر مرکزی:

  تهران، بزرگراه فتح، کندرو اتوبان فتح غرب، پلاک 139، مرکز تجارت آسانسور ایران، طبقه چهارم،واحد 309

   

  ساعات کاری:

  شنبه-چهارشنبه : 17:00 – 9:00

  پنجشنبه : 13:00 – 9:00

   

  تلفن:

  021-65833359

  021-65833369

  09909054482

  دروسا حساب یک شرکت خدمات مالی و حسابداری می باشد که با تشکیل تیم های حرفه ای مختلف و رعایت کامل استاندارد های حسابداری و انجام امور با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه، سعی در کسب رضایت مشتریان خود دارد و حفظ منافع آن ها را اولین اولویت خود می داند و در جهت اهداف از پیش تعیین شده خویش در حال حرکت است.

  © تمامی حقوق این سایت برای شرکت دروسا حساب محفوظ است.

  Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید