خدمات حسابرسی

دروسا حساب

خدمات حسابرسی

هر شخصی ممکن است اشتباه کند یا در هر صنفی ممکن است اشخاص تبهکاری وجود داشته باشند. حسابرسی می تواند اشتباهات عمد و غیرعمدی افراد و اشتباهات ساختاری کسب و کار شما را شناسایی و کمک کند تا خسارت های بیشتر را از مجموعه خود دفع کنید…

خدمات حسابرسی دروسا حساب در قالب چند خدمت می تواند عرضه گردد:

1. خدمات حسابرسی مالیاتی

طبق آخرین اصلاحات قانون مالیات های مستقیم مصوب 31/04/1394 در ماده 272، برخی از فعالان اقتصادی ملزم به ارائه صورت های مالی حسابرسی شده گردیده اند، که در آینده به طور کامل در مورد آن موضوع مطالبی را به سمع و نظر شما می رسانیم و فقط به این نکته اشاره می کنیم که اشخاص حقیقی و حقوقی که فروش یا قراردادهای آنان بیش از 50 میلیارد ریال و یا ستون بدهکار ترازنامه آنها به 80 میلیارد ریال برسد، ملزم به ارائه صورت های مالی حسابرسی شده به سازمان امور مالیاتی می باشند و اگر صورت های مالی حسابرسی شده خود را به سازمان امور مالیاتی ارائه نکنند، باجرایم مالیاتی زیادی روبه رو خواهند شد. دروسا حساب با انجام این خدمات، می تواند به صورت رایگان به عنوان بازرس قانونی شما هم در شرکت های سهامی خاص ایفای نقش نماید .

2. خدمات حسابرسی مالی

الف: این نوع حسابرسی کاربردهای وسیعی دارد. به عنوان مثال شرکت هایی که ملزم به حسابرسی مالیاتی نیستند و اعداد آنها به حد نسبت های تعیین شده نرسیده ولی به صورت داوطلبانه این کار را انجام می دهند به سازمان هایی که از این شرکت ها اطلاعات مالی درخواست می کنند ارائه می دهند.

ب: کاربرد دیگر این حسابرسی در مواقعی خواهد بود که شرکت ها قصد دریافت تسهیلاتی به مبلغ بیش از ده میلیارد ریال از بانک ها و موسسات مالی داشته باشند و ارائه صورت های مالی جزء الزامات خواهد بود.

ج: مجموعه هایی که قصد شرکت درمناقصات یا مزایده ها، اخذ نمایندگی از شرکت ها و یا دریافت رتبه(گرید) از سازمان های رتبه بندی و … را دارند، صورت های مالی حسابرسی شده یک امتیاز قابل ملاحظه برای آن ها خواهد بود . دروسا حساب تمامی خدمات فوق را در کوتاه ترین زمان و بالاترین استانداردهای حسابداری برای شما انجام خواهد داد.

3. پیش حسابرس تامین اجتماعی

همه ساله سازمان تامین اجتماعی، طبق قوانین اقدام به رسیدگی دفاتر قانونی شرکت ها و پیمانکاران می نماید و در بیشتر شرکت ها به علت عدم آگاهی مدیران و سیستم حسابداری از قوانین تامین اجتماعی، مشکلاتی برای مجموعه ها ایجاد می شود.  در این قسمت، تیم حسابرسی دروسا حساب در دوره های مشخص، اسناد و مدارک شما را طبق بخشنامه ها ودستورالعمل های موجود بررسی و مدارک لازم جهت ارائه به سازمان حسابرسی تامین اجتماعی را برای شما آماده و رفع نقص می نماید تا جریمه های سنگین تامین اجتماعی شامل حال شرکت شما نگردد.

4. حسابرسی عملیاتی

در برخی از شرکت ها مدیران برای اینکه بخواهند از گردش کار سیستم های حسابداری شرکت خود اطمینان کسب کنند و نحوه کار آن ها را بررسی کنند، می توانند با یک تیم حسابداری باتجربه مشورت کنند و تیم حسابری کلیه گردش کارها و روند های کاری شرکت را بررسی و گزارش آن را به مدیریت ارائه نماید. دروسا حساب با ارائه راهکارهای مدیریتی مناسب جهت بهبود روند عملیاتی شرکت، شما را در این امر مهم همراهی می کند.

5. حسابرسی موارد خاص

برخی از حسابرسی ها جزء موارد خاص حساب می شوند و به  عنوان حسابرسی های مرسوم شناخته نمی شوند که حسابرسان دروسا حساب،  در این بخش حسابرسی موارد خاص شرکت شما را به انجام می رسانند. برای مثال می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- حسابرسی در زمان ورود و خروج سهامداران

2- حسابرسی کشف اختلافات فی مابین شرکاء و اشخاص ثالث

3- حسابرسی جهت اصلاح حساب ها

4- حسابرسی در زمان ارزش گذاری شرکت ها، زیر نظر و تائید کارشناسان رسمی دادگستری

5- حسابرسی در مواقعی که یکی از شرکاء نسبت به وضعیت مالی شرکت درخواست حسابرسی اسناد و مدارک لازم را نماید.

6- حسابرسی در هنگام تغییر و تحول مدیریتی

7- حسابرسی های خاص که به صورت سفارشی انجام می شوند.

آیا نیاز به جلسه مشاوره دارید؟

با ما تماس بگیرید.

  021-65833359

  021-65833369

  09909054482

  به دنبال مشاوره رایگان هستید؟
  …کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به شما هستند

  دفتر مرکزی:

  تهران، بزرگراه فتح، کندرو اتوبان فتح غرب، پلاک 139، مرکز تجارت آسانسور ایران، طبقه چهارم،واحد 309

   

  ساعات کاری:

  شنبه-چهارشنبه : 17:00 – 9:00

  پنجشنبه : 13:00 – 9:00

   

  تلفن:

  021-65833359

  021-65833369

  09909054482

  دروسا حساب یک شرکت خدمات مالی و حسابداری می باشد که با تشکیل تیم های حرفه ای مختلف و رعایت کامل استاندارد های حسابداری و انجام امور با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه، سعی در کسب رضایت مشتریان خود دارد و حفظ منافع آن ها را اولین اولویت خود می داند و در جهت اهداف از پیش تعیین شده خویش در حال حرکت است.

  © تمامی حقوق این سایت برای شرکت دروسا حساب محفوظ است.

  Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید