خدمات حسابداری و مالی

دروسا حساب

خدمات حسابداری و مالی

برخی از دانشمندان و نظریه پردازان علوم انسانی و مباحث مالی معتقدند که حسابداری یک علم است و برخی معتقدند که یک هنر است. ما در دروسا حساب به هر دو این تعاریف اعتقاد و ایمان داریم و سعی کرده ایم آن ها را باهم ترکیب نموده و با علم و هنر، تخصص و خلاقیت، دقت و ظرافت تیم حسابداری خود در کنار شما فعالان اقتصادی باشیم…

1. انجام صفر تا صد امور جاری شرکت

شاید شما یک ایده خوب در زمینه های تولید، فروش، بازرگانی و یا خدمات دارید و همیشه نگران مسائل مالی و عدم آشنایی با امور حسابداری هستید. هم چنین شاید برای شما پیش آمده باشد که چون فرد مطمئن برای انجام امور حسابداری و مسائل مالی نمی شناسید، از ایده خود صرف نظر کرده باشید. اکنون دروسا حساب در کنار شما است تا با خیالی آسوده بتوانید امور جاری شرکت خود را پیش ببرید و همه کارهای مالی و حسابداری خود را به دروسا حساب بسپارید.

امور حسابداری مربوط به اشخاص حقیقی و حقوقی شامل شرکت های تولیدی، بازرگانی، ساختمانی، خدماتی، پیمانکاری و…، از جمله کارهایی هستند که ما از ابتدا تا انتها برای شما انجام خواهیم داد.
الف: مشاوره در زمینه طراحی یک سیستم ورود، بررسی و ثبت اطلاعات و بایگانی مدارک طبق استانداردهای روز حسابداری
ب:  مشاوره در زمینه انتخاب و به کارگیری یک نرم افزار حسابداری متناسب با حجم و نوع فعالیت شما
ج: انجام امور حسابداری در محل شرکت شما و یا در دفاتر شرکت دروسا حساب بنا بر نیاز سیستم کاری شما
د: درج اطلاعات و استانداردسازی مدارک و اسناد مالی جهت ثبت اسناد حسابداری دردفاتر و سیستم نرم افزاری
و: کنترل ورود و خروج وجه نقد به شرکت و طراحی و ثبت وقایع مربوط طبق آخرین استانداردها و کنترل های داخلی

2. طراحی و مشاوره فرآیندهای حسابداری

اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید و تا به امروز به صورت دفتری و سنتی وقایع مالی خود را ثبت می کردید و یا حتی به صورت سیستمی عملیات حسابداری خود را نگهداری می نمودید و حالا احساس نیاز به یک سیستم مدون و طراحی شده برای ثبت وقایع مالی کسب و کار خود را دارید، اکنون دروسا حساب می تواند با ارائه راهکارهای مناسب، شما را در طراحی و بهبود فرآیندهای مالی و یافتن گلوگاه های موجود در سیستم حسابداری، شما را در جلوگیری از اتلاف منابع و وقت و حفظ از سوءاستفاده های احتمالی، همراهی و یاری نماید.

3. گزارشات مالی

یکی از دغدغه های همیشگی مدیران و صاحبان کسب و کارهای کوچک و متوسط، عدم وجود گزارشات مدون و مطابق با استانداردهای روز حسابداری می باشد که به برخی از آن ها اشاره می کنیم:

الف: در برخی از شرکت ها، با وجود سیستم های حسابداری، گزارشات مطابق سلیقه و درخواست مدیریت به دست ایشان نمی رسد. ما در دروسا حساب، گزارشات مدون و استاندارد مورد نظر شما را در بازه های زمانی مختلف، تحت عنوان گزارشات مدون طبقه بندی شده، تهیه و ارائه می نماییم.

ب: در برخی از کسب و کارها، به دلیل عدم وجود سیستم های حسابداری و استفاده از حسابداری های غیراستاندارد دستی و سنتی، اصولا گزارشات مدوّنی از امور مالی و اداری شرکت وجود ندارد که مدیران بتوانند آن گزارشات را به صورت خلاصه ببینند و برای فعالیت های آتی شرکت برنامه ریزی کنند. از همین رو، دروسا حساب گزارش خلاصه و دقیقی از وضعیت مالی شرکت را به مدیران ارائه می کند.

ج: در برخی دیگر، به دلیل وجود شرکای متعدد و یا به خاطر کنترل بیشتر سیستم حسابداری، مدیران با انتخاب شخص ثالث مورد اطمینان و دریافت گزارش از ایشان، اقدام به بررسی گزارشات قبلی می نمایند. دروسا حساب می تواند گزارشات مدنظر مدیران را تهیه و مقایسه نماید و به تجزیه و تحلیل آن ها بپردازد و در کشف مغایرت های احتمالی به آن ها کمک نماید.

د: شرکت های کوچک و متوسط می توانند تمامی امور مربوط به وظایف بازرسی اصلی و علی البدل را به دروسا حساب بسپارند و در همین راستا، گزارشات حاصل از بازرسی های انجام شده به صورت دقیق به هیات مدیره ارائه می شود.

4. تهیه صورت های مالی

مدیریت هر کسب و کار می تواند در طول دوره های زمانی مختلف مانند دوره های 3، 6 و یا 9 ماهه و یا به صورت دوره های سالانه که متداول تر است، صورت های مالی را از سیستم حسابداری دریافت کند و آن ها را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار دهد. همچنین مدیریت هر مجموعه باید بتواند اطلاعات دریافتی از صورت های مالی را با اطلاعات دوره های قبل مقایسه و تجزیه و تحلیل نماید که این مهم تنها با وجود و تنظیم صورت های مالی دقیق، قابل دسترسی خواهد بود. صورت های مالی دارای انواع و کاربرد های مختلفی هستند که به مواردی از آن ها اشاره می کنیم:

 1. صورت های مالی و مالیاتی جهت سازمان امور مالیاتی

 2. صورت های مالی برای بانک ها جهت اخذ تسهیلات

 3. صورت های مالی برای شرکت های رتبه بندی

 4. صورت های مالی داخلی برای مدیران شرکت ها

آیا نیاز به جلسه مشاوره دارید؟

با ما تماس بگیرید.

  021-65833359

  021-65833369

  09909054482

  به دنبال مشاوره رایگان هستید؟
  …کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به شما هستند

  دفتر مرکزی:

  تهران، بزرگراه فتح، کندرو اتوبان فتح غرب، پلاک 139، مرکز تجارت آسانسور ایران، طبقه چهارم،واحد 309

   

  ساعات کاری:

  شنبه-چهارشنبه : 17:00 – 9:00

  پنجشنبه : 13:00 – 9:00

   

  تلفن:

  021-65833359

  021-65833369

  09909054482

  دروسا حساب یک شرکت خدمات مالی و حسابداری می باشد که با تشکیل تیم های حرفه ای مختلف و رعایت کامل استاندارد های حسابداری و انجام امور با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه، سعی در کسب رضایت مشتریان خود دارد و حفظ منافع آن ها را اولین اولویت خود می داند و در جهت اهداف از پیش تعیین شده خویش در حال حرکت است.

  © تمامی حقوق این سایت برای شرکت دروسا حساب محفوظ است.

  Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید