دروساحساب

آموزشگاه حسابداری دروسا حساب با مدیریت آقای عظیمی و با بهره‌مندی از مدیران و حسابداران برتر و با … سال سابقه کار، با شیوه‌های بسیار ساده و کاربردی آموزشی با هدف ارتقاء سطح علمی مشتاقان حسابداری، در حال ارائه خدمات آموزشی می‌باشد.
انواع آموزش‌های حسابداری مالی و مالیاتی یکی دیگر از خدمات مربوط به فعالیت‌های تخصصی مجموعه دروسا حساب است.

برای انجام مشاوره رایگان و ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی ما کافیست با این شماره‌ها تماس بگیرید.

برای انجام مشاوره رایگان و

ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی ما

کافیست با این شماره‌ها تماس

بگیرید.

در آموزشگاه حسابداری دروسا حساب برای تمام خواسته‌ها و سطوح و حتی محدودیت‌های زمانی و مکانی شما دوره‌هایی در نظر گرفته شده و در اول هر ماه به صورت حضوری برگزار می‌شود.
دروسا حساب برای کارفرمایانی که میل به بالا بردن دانش علمی و عملی کارکنان خود را دارند نیز شرایط ویژه‌ای مهیا کرده است. در این پکیج کارفرمایان می‌توانند از خدمات حضوری اساتید دروسا حساب در محل خود بهره مند شوند.

با توجه به درخواست شما دروسا حساب کلاس‌های حضوری آموزشی خود را هم به صورت خصوصی و هم نیمه خصوصی اجرا می‌کند.
دروس حساب پس از اتمام دوره‌های آموزشی خود به فراگیران محترم مدرک گذراندن دوره‌های مربوطه را ارائه می‌کند و همین‌طور دروسا حساب در پایان دوره به فراگیران ممتاز پیشنهاد همکاری می‌دهد.

خاطرنشان می‌کنیم گذراندن دوره‌های آموزشی علاوه بر افزایش بنیه علمی و عملی شما باعث می‌شود یک امتیاز مثبت در رزومه کاری شما ثبت شود.
‌ 

دوره آموزشی صفر تا صد حسابداری:

اگر شما دارای مدرک تحصیلی حسابداری یا مدرک تحصیلی مرتبط با امور مالی هستید ولی احساس می‌کنید علاوه بر آموزش‌های تئوری که قبلا در دانشگاه‌ها دیده‌اید نیاز به دوره‌هایی که به صورت عملی و بر اساس استانداردهای روز و نیز استفاده از نرم‌افزارهای رایج بازار دارید، می‌توانید از دوره‌های صفر تا صد حسابداری استفاده کنید و حتی اگر مدرک حسابداری هم ندارید و جویای کار در زمینه حسابداری می‌باشید می‌توانید از این دوره‌ها بهره‌مند شوید.

دوره‌های آموزشی صفر تا صد حسابداری دروسا حساب با استفاده از نرم افزارهای رایج  بازار مانند سپیدار سیستم همراه با آموزش‌های تئوری از پایه‌ای‌ترین مبانی تا تهیه صورت‌های مالی را به شما آموزش خواهیم داد.
‌ 

دوره آموزشی دادرسی مالیاتی:

شاید شما به بهترین نحو امور مالی و حسابداری شرکت خود را چه به عنوان حسابدار و چه به عنوان کارفرما انجام می‌دهید ولی ممکن است با اولین ابلاغیه مالیاتی دچار استرس و اضطراب شوید. همیشه دانستن حق و حقوق و آشنایی با پروسه‌های امور مالیاتی امری اجتناب‌ناپذیر می‌باشد که دروسا حساب با استفاده از مربیان بسیار مجرب و با سابقه در این امر به شما یاری خواهد رساند. دوره‌های آموزشی دادرسی مالیاتی از ابتدایی‌ترین پروسه مالیاتی همراه با آموزش قوانین، آیین‌نامه‌های مالیاتی مربوطه تا نگارش لایحه‌های کاربردی و دفاع مالیاتی، در ابتدای هر ماه برگزار می‌شود.

دوره آموزشی نرم افزار تراز :

یکی دیگر از دوره‌های آموزشی دروسا حساب دوره‌های آموزشی نرم‌افزار تراز می‌باشد. نرم‌افزار تراز یکی از نرم‌افزارهای کاربردی در زمینه حسابداری می‌باشد.

بهتر است نگران هزینه‌های دوره‌های آموزشی ما نباشید چون دروسا حساب به مناسبت‌های مختلف و حتی با معرفی دوستان و یا ثبت‌نام‌های گروهی به شما تخفیف می‌دهد.
جهت اطلاع از تخفیف دوره های آموزشی می توانید سایت و پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

آیا نیاز به جلسه مشاوره دارید؟

با ما ارتباط بگیرید.

آیا نیاز به جلسه مشاوره دارید؟

با ما ارتباط بگیرید.

مشاوره حسابرسی
مشاوره حسابرسی
مشاوره تلفنی رایگان